جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | تعویض پروتز سینه

سایز پروتز را پزشک انتخاب می کند یا بیمار؟

با توجه به ساختار بدن و استاندارد های زیبایی شناسی نیاز است که بررسی هایی دقیق از جانب جراح انجام شود تا بدین صورت بهترین و ایده آل ترین سایز برای شما در نظر گرفته شود.سایز پروتز سینه با توجه به نظر پزشک و سلیقه فر متقاضی تعیین می شود اما پیشنهاد جراح پستان همیشه سایزهای نرمال و متعادل است که علاوه بر ایجاد جذابیت احساس خوبی را در فرد ایجاد نماید و تناسب اندام و ساختار بدن را تحت تاثیر قرار ندهد.

پزشک اندازه گیری های لازم را انجام می دهد و یک رنج عددی برای تعیین اندازه پروتز به فرد می دهد. برای انتخاب سایز مناسب توجه به سایز دور قفسه سینه و سینه و اندازه گیری پهنای کمر نیز مهم است . پروتز باید شکیل و زیبا باشد و فرم استانداردی را در بدن ایجاد نماید. در برخی از موارد نیز ممکن است جراح به شما دو سایز مختلف را پیشنهاد دهد که مناسبتان باشد و شما با توجه به سلیقه تان یکی از آن ها را برگزینید.


همراه ما باشید با مطالب لینک های کاربردی دکتر رسول فاتحی فرد جراح پستان اصفهان :


جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | بازسازی پستان به کمک  پروتز سينه بعد از سرطان

سایز مناسب برای پروتز سینه را چطور انتخاب کنیم ؟

در انتخاب سایز مناسب پروتز سینه عوامل بسیاری دخیل می باشند. نوع پروتز انتخابی، اندازه و حجم فعلی سینه و پهنای قفسه سینه و قاعده سینه عواملی می باشند که در انتخاب سایز مناسب سینه دخیل هستند . در انتخاب سایز مناسب پروتز سینه به نظر پزشک خود اعتماد کنید زیرا پزشک متخصص در این زمینه تخصص کافی را دارد و سایز را انتخاب می کند که شما بتوانید بهترین نتایج را بدست آورید .

انتخاب سایز پروتز سینه به چه عواملی بستگی دارد ؟

  1. پهنای قفسه سینه
  2. متناسب بودن با سایر اجزای بدن
  3. اندازه و شکل فعلی سینه ها
  4. نحوه زندگی

پروتز سینه شما در تمام طول زندگی شما همراه شما می باشد پس در نتیجه باید در انتخاب سایز پروتز ها محافظ کار باشید.

در عمل پروتز سینه آیا اثری از برش و بخیه های جراحی روی سینه می ماند؟

بله هر نوع جراحی که در آن برش و بخیه وجود داشته باشد اسکاری به جا می گذارد. اما برش ها در جراحی پروتز سینه بسیار کوچک و ظریف هستند از نخ های بخیه بسیار نازک برای پیوند پوست کمک گرفته می شود. از این رو بعد از گذراندن دوران نقاهت ابتدا برش های جراحی قرمز و متورم است و بعد از حدود دو یا سه ماه کم رنگ و محو می شود به طوری که با چشم به راحتی قابل تشخیص نیست مگر اینکه از فاصله نزدیک زیر سینه مورد بررسی قرار بگیرد.

مراقبت از بخیه های پروتز سینه و استفاده از کرم های ترمیم کننده نیز بسیار مفید و موثر است و می تواند تاثیرات خوبی در از بین بردن اثرات برش و بخیه به همراه داشته باشد.

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | آگاهی از چند و چون جراحی پروتز سینه

آیا پروتز برای سینه های افتاده مناسب است و باعث بالا کشیدن آن می شود؟

در برخی از خانم ها که سینه های کوچکی دارند . و به دلیل شیردهی یا کاهش وزن دچار مقداری افتادگی و کاهش حجم شده اند . بله می توان گفت که پروتز سینه باعث بزرگ شدن و لیفت سینه شان می شود. اما در برخی از موارد که فرد سینه های بزرگی داشته و دچار افتادگی شده است . با پروتز سینه نمی توان فرم مناسبی را ایجاد و یا افتادگی بیش از اندازه را جبران نمود. در نهایت در جلسه ای که برای معاینه و مشاوره با پزشک دارید . این موارد بررسی می شود و اگر افتادگی به اندازه ای باشد . که با پروتز رفع شود این جراحی مد نظر قرار می گیرد.

2 دیدگاه در “انتخاب سایز پروتز پستان به انتخاب کیست ؟”

  1. دکتر فاتحی فرد برای جراحی پروتز پستان برای من انتخاب واقعا خوبی برای من داشتند و من بعد از دیدن نتیجه جراحی زیبایی سینه که داشتند برام خیلی رضایت داشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *