پروتز پستان اصفهان | جراح پستان اصفهان

جراح پستان اصفهان

جراح پستان اصفهان | جراحی پستان نوعی جراحی پلاستیک است که از جراحی های محبوب بین بیشتر بانوان و حتی آقایان است. با انتخاب جراح پستان اصفهان می توان جراحی زیبایی سینه و پروتز پستان ایمن و بدون عارضه احتمالی را تجربه نمود.

جراحی پستان به منظور بزرگ کردن سینه یا پروتز سینه و کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی و درمان سرطان سینه و در کل افزایش زیبایی و تناسب اندام انجام می شود.

ممکن است که این سوال برایتان پیش بیاید که خصوصیات بهترین جراح پستان اصفهان کیست و چگونه بهترین جراح پستان اصفهان را انتخاب نماییم  ما در این مقاله با بیان خصوصیاتی که جراح سینه خوب باید داشته باشد شما را در این انتخاب کمک خواهیم نمود.

در اینجا باید خاطر نشان نمود که دکتر رسول فاتحی فرد متخصص جراحی زیبایی و ترمیمی و بیماری های پستان و از حاذق ترین جراحان پستان در اصفهان می باشند که تاکنون توانسته اند با اتکا بر توانمندی و تجربیات بالای خود ، نتایج درخشانی را از جراحی های زیبایی و درمانی پستان برای مراجعین خود رقم بزنند.

 

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان |عمل جراحی پروتز سینه چطور انجام می شود ؟

خصوصیات بهترین جراح پستان اصفهان

اولین مرحله مراجعه حضوری به مطب و انجام مشاوره با جراح فوق تخصص سینه است و می توان با صحبت با افرادی که قبلا جراحی سینه را انجام دهند میزان رضایت افراد را از انجام جراحی زیبایی سینه جویا شوید.

 • جراح سينه سلامت فرد را باید اولویت کار خود قرار دهد و هدف فرد را از انجام جراحی سینه بررسی نماید و و با توجه به مهارت و تخصص خود با روش های مدرن پزشکی به درمان و جراحی سینه بپردازد.
 • بهترین جراح سینه قادر به انجام انواع روش های زیبایی سازی سینه و فرم دهی خواهد بود و سینه عمل شده را متناسب با چهارچوب بدن هر فرد ایجاد می نماید.
 • جراح سينه توصیه های لازم را درمورد اقدامات قبل از جراحی سینه و مراقبت های بعد از جراحی زیبایی سینه را بازگو خواهد کرد.
 • و مورد دیگری که جراح سينه به آن توجه دارد این است که سابقه مصرف داروی خاص یا داشتن بیماری خاص فرد را بررسی خواهد نمود.
 • به طور کلی باید یک پزشک جراح سينه را انتخاب نمایید که به جز مهارت و تخصص لازم با علم مدرن پزشکی و به روز آشنا باشد.

چگونه بهترین جراح سینه را انتخاب نماییم ؟

به طور کلی انتخاب جراح سینه از اولین و اساسی ترین مراحل قبل از جراحی سینه می باشد و افراد باید بعد از انجام تحقیقات و بررسی های لازم انتخاب خود را نهایی نمایند.

برای یافتن بهترین جراح سينه ، پیش از هر اقدامی از دوستان و اطرافیان تان در مورد جراح سینه خوب پرس و جو نمایید.

در گوگل ، عبارت ” جراح پستان اصفهان ” را جستجو کنید و لیستی از جراحان سینه تهیه نمایید و به سایت ایشان بروید و در مورد تخصص و سابقه آنان اطلاعات کسب کنید.
می توانید به صورت حضوری به مطب مراجعه نموده و با جراح سينه مشورت نمایید و نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی سینه جراح مورد نظر را مشاهده نمایید.
در جلسه مشاوره انتظار خود را از انجام جراحی سینه بیان نمایید ، جراح سينه با در نظر گرفتن خواسته فرد دیدگاه کلی از نتیجه جراحی سینه را به وی خواهد داد تا در مورد انجام جراحی زیبایی سینه ، بهتر تصمیم گیری نماید.

افراد می توانند با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف به مطب مراجعه می نمایند ؛ صحبت کنند و میزان رضایت آن ها را از انجام جراحی زیبایی سینه جویا شوند.
در آخر این که افراد باید با اطمینان به جراح سينه انتخاب خود را نهایی نمایند ؛ چرا که نتیجه مطلوب در راستای اعتماد به جراح سينه حاصل خواهد شد.

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | نحوه انتخاب جراح پستان اصفهان

نحوه انتخاب جراح پستان اصفهان

بی شک برای افرادی که در کلان شهری مانند اصفهان زندگی می کنند بسیار دشوار است که به دنبال یک جراح قابل اعتماد و با تجربه بگردند. توصیه می شود برای این کار از افراد کم تجربه و ناشی مشورت گرفته نشود. با مراجعه به وب سایت جراحان موفق متخصص در حوزه جراحی پستان و مشاهده سوابق و میزان تجربه آن ها می توان اطلاعات بسیاری را کسب نمود. همچنین با مراجعه به مطب برخی از این جراحان، هم صحبت شدن با بیماران و مشاهده نمونه کارهای جراح، می توانید میزان رضایتمندی بیماران را مورد بررسی قرار داده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

پیگیری جراح در شبکه های اجتماعی از مواردی است که به شما کمک بزرگی می نماید، فیلم ها، ویدئو ها ، تصاویر ارائه شده در این صفحات نفش به سزایی از تکنیک و نحوه ی جراحی پزشک در اختیارتان می گذارد.

در این بخش بهترین روش ها برای انتخاب بهترین جراح پستان اصفهان را به شما معرفی می نماییم :

 • مشاوره حضوری
 • مشاهده نمونه کار ها
 • تحقیق در فضای مجازی
 • بررسی رضایت مراجعین

بعد از انتخاب جراح شما باید به مطب بروید و صحت اطلاعایتی که کسب نموده اید را به خود ثابت کنید، حتما مشاوره حضوری دریافت نمایید و از ایشان بخواهید تا به دقت شما را مورد بررسی و معاینه قرار دهد.

در طی این جلسه شما می توانید، انتظارات خود را بیان کنید و از جراح بخواهید که با بررسی دقیق بینی به شما میزان موفقیت عمل را اعلام نماید. ایشان بهترین و مناسب ترین روش جراحی را به شما معرفی می نماید و اگر مشکلی در اندام و یا روال وجود داشته باشد کاملا صادقانه به شما ارائه می نماید.

در مشاوره شما با جراح و سبک عمل ایشان آشنا می شوید و نسبت به ایشان شناخت بیشتری کسب خواهید نمود . یکی از مهم ترین بخش های قبل از جراحی احساس امنیت خاطر و اطمینان به جراح است که شما را نسبت به انجام عمل بینی مصمم می نماید .

همیشه مشاهده نمونه کارهای واقعی از جراح برای مخاطب جالب است، با دقت و ملاحظه آن ها را مشاهده کرده و در نظر می گیرد که چه افرادی ساختاری مشابه ایشان داشته و نتیجه عمل آنها چگونه شده است. به کمک این تصاویر و ویدئو ها است که می تواند به جراح اطمینان کرده و او را انتخاب نماید.

البته قبل از اینکه جراحی را انتخاب کنید، حتما صفحات اجتماعی او را بررسی نمایید و با دقت به عمل های انجام شده اطمینان حاصل کنید که نمونه کارها متعلق به خود جراح باشد و نمونه کار تقلبی ویا ادیت شده نباشد. بسیاری از افراد سودجو از نمونه کارهای دیگران با نرم افزارهای ویرایشی تغییراتی را ایجاد و به عنوان عمل های انجام شده توسط خود منتشر می کنند.

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | انتخاب جراح پستان اصفهان

انتخاب جراح پستان اصفهان

دنیای اینترنت بسیار وسیع و گسترده است ، امروزه صفحات بسیاری به چشم میخورد که همگی نمونه های بسیار زیبا و جذابی از عمل های زیبایی سینه در آن وجود دارد. حتما جراحی که انتخاب کرده اید نیز یک صفحه ی رسمی و موثق دارد که نمونه های جراحی و توضیحات لازم برای انجام انواع عمل زیبایی سینه را در آن قرار داده است.

از این طریق شما می توانید نظرات مراجعین و بیماران دیگر را در این صفحات ببینید و البته ارتباط نزدیک تر و در دسترس تری را با جراح ایجاد نمایید. همچنین از طریق سایت اینترنتی ایشان هم می توانید فیلم های جراحی را مشاهده نمایید. حتی برخی از انجمن های پر بازدید وجود دارد که نظراتی در رابطه با جراحان مختلف ارائه نموده اند و همگی به نظر دهی و نظر سنجی در رابطه با نحوه و نتیجه جراحی ها اعلام نموده اند که پاسخ های داده شد ه می تواند منبع خوبی برای برآورد نسبی و انتخاب جراح برایتان محسوب شود.

نظرسنجی از مراجعین و افراد دیگر در فضای مجازی راهکاری خوبی برای انتخاب بهترین جراح سینه است، همیشه شنیدن تعریف و البته رضایت از جراح باعث می شود که شما با اطمینان بیشتری به پزشک اعماد کنید و وقت عمل را فیکس نمایید. حتی در روزهای مراجعه به مطب می توانید به صورت حضوری از افرادی که قبلا عمل زیبایی سینه انجام داده اند مصاحبه کوتاهی داشته باشید و از ایشان بخواهید که تجربه ها و نظر خود را در رابطه با نتیجه عمل مورد نظر ارائه نمایند.

انواع جراحی پستان

 • جراحی کوچک کردن سینه

عمل جراحی سینه به منظور کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی کاهنده با برداشتن بافت بسیار بزرگ از سینه انجام می گیرد. سینه های بزرگ مشکلاتی اعم از درد در ناحیه گردن ، شانه و پشت ایجاد می کند و در بسیاری از موارد منجر به بازماندن فرد از فعالیت های روزمره و همچنین کاهش اعتماد به نفس فرد می شود .

بانوان به دلیل وجود درد شانه و گردن و پشت ، وجود استریاها یا ترک های روی سینه ، ایجاد مشکل حین خواب ، محدودیت فعالیت های ورزشی و ایجاد لک و شیار روی شانه ها دلایل کوچک کردن سینه می باشد.

به طور کلی جراحی کوچک کردن سایز سینه برای خانم هایی که از بزرگی سینه رنج می برند ، گزینه مناسبی می باشد.

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | جراحی بزرگ کردن سینه

 • جراحی بزرگ کردن سینه

به طور کلی ، سینه ها یکی از اندام های بدن زنان می باشند که در زیباتر به نظر رسیدن استایل آن ها نقش موثری دارند. برخی خانم ها بنا به هر دلیلی از سایز یا شکل و فرم سینه های خود ناراضی هستند و به دنبال راهی جهت بهبود فرم و اندازه سینه های خود می باشند.

عمل پروتز سینه ، یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی در میان بانوان می باشد که در این زمینه می تواند بسیار کمک کننده بوده و دستیابی به سینه هایی خوش فرم و با سایز متناسب را برای آنان میسر نماید.

ماموپلاستی برای خانم هایی مناسب است که سایز سینه شان بسیار بزرگ و همواره از درد ناحیه گردن و یا شانه ها رنج می برند. ماموپلاستی کمک می کند که سایز ایده آل سینه ها بازگردد و تناسب اندام را نیز در پی داشته باشد. با توجه به این مساله مهم است تا شما در انتخاب جراح دقت داشته باشید و البته بتوانید که به بهترین شکل ممکن نتایج مورد نیاز را دریافت نمایید. باید مشاوره های لازم در این خصوص را به دقت دریافت نمایید و راهنما های قبل و بعد از این عمل زیبایی را به طور کامل رعایت نمایید.

افتاده و بزرگ بودن بیش از حد سینه ها مشکلات فراوانی را برای خانم ها ایجاد می کند. از جمله این مشکلات شامل درد ناحیه گردن، شانه و عرق سوز شدن پوست زیر سینه ها است. این بیماران با مراجعه به یک جراح زیبایی سینه خوب می توانند مشکلات خود را با پزشک خود درمیان بگذارند تا بتواند آن ها را در رسیدن به یک سایز دلخواه و مطلوب کمک کند.

در این جراحی حجم مورد نظر از بافت چربی سینه ها به وسیله برش های ایجاد شده توسط الگوهای مناسبی که توسط جراح پستان بر روی سینه ها ایجاد می شود، خارج شده و قسمت نوک پستان به سمت بالاتر کشیده می شود.

 • جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه جزو عمل های زیبایی است که امروزه در بین خانم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. با استفاده از انواع عمل های زیبایی سینه می توان فرم سینه را به شکل دلخواه تغییر داد؛ البته با صلاح دید فوق تخصص جراحی زیبایی سینه.

روش ها و تکنیک های بسیاری در جراحی سینه به کار برده می شوند. اما در برخی موارد بسته به شرایط، نیاز و خواسته بیمار ممکن است بیش از یک نوع تکنیک جراحی به کار برده شود. به طور کلی این جراحی ها شامل:

 1. جراحی بزرگ کردن سینه (پروتز سینه)
 2. کوچک کردن سینه (عمل ماموپلاستی)
 3. بالا کشیدن سینه (لیفت سینه یا ماستوپکسی)
 4. برداشتن و ترمیم پروتزهای کار گذاشته شده
 5. جراحی های بازسازی و ترمیمی سینه در بیماران مبتلا به سرطان سینه
 • افزایش سایز سینه ها با پروتز سینه

عمل زیبایی پروتز سینه امروزه بسیار پر طرفدار و پر متقاضی است که یکی از بهترین جراحی ها برای افزایش حجم و اصلاح فرم سینه محسوب می شود، این عمل که نسبتا کم تهاجم تر از جراحی های سینه با تکنیک های دیگر است، بسیار محبوب و البته کارآمد است برای خانم هایی از کاهش سایز سینه ها در اثر کاهش وزن و یا کوچک بودن آن ها در اثر عوامل ژنتیکی رنج می برند. پروتز های سینه در انواع و سایز های مختلفی ارائه می شوند که با توجه به سلیقه متقاضی انتخاب می شوند. از روش های جراحی زیبایی سینه است که طی آن جراح سینه پروتزی از جنس سیلیکون یا سالین در سینه های کوچک کارگذاری می کند.

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | ایمنی پروتز سینه

پروتزها انواع و اشکال متفاوتی دارند که پزشک جراح طی جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی با بیمار دارد وضعیت جسمانی، سایز و موقعیت قرارگیری سینه های او را مورد بررسی قرار می دهد. جراح سعی در این دارد که بهترین و مناسبترین نوع پروتز سینه را به شما معرفی نماید از این رو نیاز است تا شما با دقت مشاوره های قبل از جراحی را انجام دهید تا در انتخاب سایز و یا نوع پروتز خود دچار نگرانی و یا پشیمانی نباشید. جراح ابتدا بررسی های لازم را در این خصوص انجام می دهد سپس مطابق با علم و دانش خود و شرایط بیمار، نوع پروتز را مشخص می کند ، احترام گذاشتن به نظر جراح باعث می شود که نتیجه ای بهتر و مناسب تر دریافت نمایید.

جراحی پروتز سینه با ایجاد برشی کوچک در زیر سینه ها در ناحیه مورد نظر قرار می گیرد.این برش بسیار کوچک است و نیازی به نگرانی از بابت جای برش و بخیه ها نباید وجود داشته باشد.

انجام عمل بزرگ کردن سینه در زنانی که دارای سینه های کوچک ، نامتقارن ، تحلیل رفته بر اثر ضربه یا بیماری هستند ، انجام می شود . به جز موارد بیماری ، ایجاد سایز دلخواه دلیل اصلی جراحی عمل بزرگ کردن سینه در خانم ها می باشد .انتخاب سایز مناسب در عمل بزرگ کردن سینه باید با توجه به شرایط بدنی فرد و راحتی پس از عمل انجام شود .انجام عمل پروتز سینه حتما باید توسط جراح پلاستیک و با بیهوشی در مراکز تخصصی زیبایی صورت پذیرد .

 • لیفت سینه یا ماستوپکسی

برای سینه هایی که در اثر عوامل مختلفی مانند بارداری، شیردهی، افزایش سن و … دچار شل شدگی شده و شکل ظاهری آن ها تغییر کرده است، می توان با انجام جراحی لیفت سینه آن ها را به سمت بالا تر منتقل کرد. در جراحی لیفت سینه برش های مختلفی ایحاد می شود که طبق نظر پزشک انتخاب می گردد.

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | لیفت سینه یا ماستوپکسی

پس از انتخاب نوع برش، جراح بافت اضافی پستان را برداشته و به قسمت های بالایی پستان انتقال می دهد. در این جراحی نیز برشی دور هاله پستان ایجاد می شود و پس از اعمال تغییرات لازم، بخیه زده می شود. در جراحی لیفت سینه اندازه سینه ها تغییر نمی کند. زیرا تنها از بافت اضافی پستان کم شده و سینه ها از حالت آویزان خارج می شود.

 • بازسازی و ترمیم پستان بعد از بهبودی سرطان

سرطان سینه یکی بیماری های شایع پستان است. جراح هنگام درمان اغلب بیماران مبتلا به سرطان سینه بدخیم مجبور به خارج کردن تمام یا بخشی از سینه است تا از شیوع سرطان به بخش های دیگر سینه جلوگیری کند. هدف از بازسازی سینه باز گرداندن سلامتی و اصلاح ظاهر سینه خانم ها است. از آنجایی که این جراحی از حساسیت بالایی برخوردار است، بهتر است برای انجام آن به یک فوق تخصص جراحی سینه مراجعه شود.

 • ترمیم پروتزهای کاشته شده و برداشتن آن ها

پروتزهایی که به منظور جای گذاری در سینه طراحی شده اند به گونه ای هستند که سال ها بدون ایجاد هیچ عارضه و مشکلی در بدن بیمار باقی بمانند. در برخی موارد ممکن است به دلیل نارضایتی بیمار از اندازه پروتزها و یا تغییر محل پروتز بیمار به اتاق عمل برده شود. اما در برخی موارد ممکن است بیمار دیگر تمایلی به داشتن پروتز نداشته باشد که طی یک جراحی ساده، با بی حسی موضعی و ایجاد یک برش کوچک پروتز از سینه ها خارج می شود.

2 دیدگاه در “جراح پستان اصفهان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *