جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان |جراحی پروتز پستان

هزینه جراحی پستان در سال 1403

زیبایی اندام یکی از عوامل تاثیرگذار بر افزایش اعتماد به نفس در هر فرد می باشد. داشتن سینه هایی زیبا و متناسب یکی از عوامل تاثیرگذار در خوش اندامی و اعتماد به نفس بانوان می باشد اما ممکن است براثر عوامل متعددی، سینه از فرم طبیعی و زیبای خود خارج شده و دچار افتادگی و شل شدگی بافت گردد. این مسئله همواره یکی از نگرانی های بانوان بوده به حدی که برخی خانم ها خود را از لذت شیردهی به نوزاد خود محروم می کنند تا بتوانند تناسب اندام خود را حفظ کنند اما به کمک پیشرفت علوم، امروزه این عارضه قابل درمان می باشد.

لیفت سینه یا ماستوپکسی یکی از شیوه های نوین در درمان افتادگی سینه است که طرفداران بسیاری دارد. ما در این مقاله در خصوص هزینه جراحی پستان در اصفهان صحبت کنیم پس انتهای مقاله همراه ما باشید.

همراه ما باشید با مطالب لینک های کاربردی دکتر رسول فاتحی فرد جراح پستان اصفهان :

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | راه های تشخیص کیست پستان

جراحی های زیبایی سینه چه مزایایی دارند؟

بیشتر بانوان رضایت از خوش فرم بودن سینه ها و تناسب کلی اندام شان حائز اهمیت بسیاری است، این رضایت مندی می تواند در سطح کیفیت زندگی آن ها و افزایش اعتماد به نفس تاثیر به سزایی بگذارد. عمل های زیبایی می توانند نتایجی خوبی را برای فرد رقم بزند و میل به زیبایی در وجود خانم ها را به خوبی افزایش داده و در پی افزایش زیبایی در خانم ها به طور حتم عزت نفس آن ها نیز افزایش خواهد یافت.

هزینه جراحی پستان در اصفهان چقدر است؟

هزینه نهایی لیفت سینه بسته به خواسته فرد و همچنین ویژگی های جسمی وی ازجمله میزان افتادگی متفاوت می باشد اما به طور کلی عوامل متعددی می تواند بر هزینه جراحی لیفت سینه تاثیرگذار باشد ازجمله :

همانطور که می دانید انجام جراحی تخصصی لیفت سینه نیازمند دانش علمی و تجربه عملی بالایی است. اگر شما نیز به دنبال جراحی مطمئن برای به دست آوردن مطلوب ترین نتیجه درکنار کمترین میزان عوارض احتمالی هستید، لازم است تخصص پزشک را در اولویت گذاشته و مسائل مادی را مبنای انتخاب خود قرار ندهید.

  1. هزینه مواد بیهوشی
  2. هزینه آزمایشات لازم پیش از جراحی
  3. هزینه داروها و آزمایشات احتمالی پس از جراحی
  4. هزینه بستری شدن در بیمارستان درصورت نیاز
  5. هزینه تجهیزات یکبار مصرف در حین جراحی

عوامل موثر بر هزینه عمل زیبایی سینه زنان

عوامل مختلفی در تعیین هزینه عمل زیبایی سینه زنان موثر است. لازم است تا با این عوامل آشنا شوید :

  • دستمزد جراح

جراحانی که سابقه بیشتری در زمینه جراحی هایی زیبایی سینه دارند یا اینکه دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه هستند، طبعا هزینه بیشتری از بیماران خود دریافت می کنند.

  • نوع جراحی

هزینه عمل زیبایی سینه زنان برای همه جراحی ها یکسان نیست. برای مثال هزینه پروتز سینه با هزینه ماموپلاستی یا لیفت سینه متفاوت است.

  • موقعیت جغرافیایی کلینیک یا بیمارستان

موقعیت جغرافیایی مکان جراحی زیبایی سینه که معمولا در کلینیک یا بیمارستان انجام می شود، تاثیر مستقیم روی هزینه عمل زیبایی سینه زنان دارد.

  • داروهای بعد از عمل

علاوه بر هزینه عمل زیبایی سینه زنان، هزینه های جانبی دیگری ممکن است وجود داشته باشد. مانند داروهای بعد از عمل که جراح به دلایل مختلف برای بیمار تجویز می کند.

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | بازسازی پستان با بافت های بدن .

هزینه عمل زیبایی سینه زنان چقدر است؟

هزینه عمل جراحی زیبایی پستان ها به عوامل متعددی وابسته است که در ادامه به عوامل تاثیر گذاردر هزینه جراحی زیبایی سینه اشاره خواهیم کرد. با داشتن اطلاعاتی در این باره به راحتی می توانید در مورد انجام عمل جراحی خود تصمیم بگیرید.

اگرقصد انجام عمل جراحی زیبایی بزرگی سینه داشته باشید باید میزان کمیت و کیفیت پروتز های سینه را در نظر بگیرد، زیرا انواع مختلفی از پروتز ها در بازار موجود است که هر کدام بر اساس میزان کیفیت شان ارزش گذاری شده اند.

در دیگر عمل های زیبایی سینه، نوع بیمارستان محل جراحی (دولتی-خصوصی) بودن آن نیز تاثیر گذار است. میزان تخصص، تجربه، تبحر پزشک نیز در میزان هزینه ها موثر است، زیرا هر پزشکی بنا به چنین عواملی دستمزد می گیرد. میزان کیفیت و کمیت لوازم و تجهیزات مورد استفاده در عمل نیز می تواند در برآورد هزینه ها دخیل باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *