جراح پستان اصفهان | جراحی پروتز سینه و تاریخ انقضا پروتز پستان .

نتایج پروتز سینه

جراحی پروتز سینه با تغییر فرم و اندازه سینه ها همراه است. این جراحی هم چنین می تواند به بهبود کیفیت زندگی و بالا رفتن سطح اعتماد به نفس کمک کند. اما آن چه که اهمیت دارد این است که بیماران باید انتظارات منطقی و واقع بینانه ای از جراحی داشته باشند و تمام نکات گفته شده از سوی پزشک را رعایت کند.

در پایان به این نکته اشاره کنیم که، سینه ها بعد از جراحی پروتز سینه نیز روند افزایش سن طبیعی را خواهند داشت و مواردی مانند تغییرات وزن می تواند بر بافت و ظاهر سینه ها تاثیر بگذارد. خانم هایی که بعد از جراحی، از ظاهر سینه های خود ناراضی هستند، می توانند با مشورت جراح پستان ، جراحی دیگری را انجام دهند.

نتایج جراحی پروتز سینه در دو بازه زمانی بلافاصله پس از جراحی و پس از پنج سال نمایان می شود. نتایج جراحی خود را با ستارگان سینما مقایسه نکنید زیرا اگر بخواهید سینه های بسیار بزرگ داشته باشید بایستی منتظر عواقب و خطرات آن باشید.

در نهایت بگوییم، برای انجام جراحی پروتز سینه سعی نمایید تمامی انتظارات خود را با جراح پستان در میان بگذارید اما در خصوص سایز و محل قرارگیری آن اجازه دهید تا جراح تصمیم گیری نماید زیرا انتخاب هر کدام از آن ها نیاز به تجربه و تخصص دارد.


مطالب پیشنهادی جراح پستان اصفهان دکتر رسول فاتحی فرد :


 پروتز پستان اصفهان | جراحی پروتز سینه و تاریخ انقضا پروتز پستان

آیا پروتز سینه تاریخ انقضا دارد؟ تعویض پروتز سینه ضروری است؟

در خصوص تعویض پروتز سینه برای خانم هایی که از پروتز استفاده کرده اند، از متخصص و جراح سینه سوالات زیادی می‌شود. نسل پروتزهای سینه در حال تغییر کردن است. برای این نسل از پروتزها هیچ تاریخ انقضایی نمی توان عنوان کرد که مثلا بعد از 10 سال این پروتزها باید عوض بشوند یا نه.

پروتز سینه در صورت آنکه مشکلی نداشته باشد نیاز به تعویض ندارد و الزامی نیست که پروتز سینه پس از ده سال تعویض شود اما راس ده سال پروتز بایستی بررسی شود، زیرا پس از ده سال احتمال پارگی پروتز خود به خود افزایش می یابد ولی بدان معنا نیست که پس این دوره زمانی بدون پارگی تعویض شود.

ممکن است ما مجبور باشیم به دلایل مختلفی خیلی جلوتر از 10 سال عوض کنیم. یا فردی وجود داشته باشد که 20 سال هم بدون نیاز به تعویض از این پروتزها استفاده کند. در نهایت بگوییم، هر سینه ای که پروتز داشته باشد یا نداشته باشد بایستی تحت کنترل قرار گیرد تا در صورت وجود هر گونه مشکلی به راحتی اقدام به تعویض پروتز نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *