پروتز پستان اصفهان | روند انجام جراحی ماموپلاستی

روند جراحی ماموپلاستی

جراحی ماموپلاستی توسط جراح زیبایی سینه انجام می شود که مدت زمان آن حدود ۲ الی ۴ ساعت و با بیهوشی عمومی انجام می شود . برای جراحی ماموپلاستی قبل از اقدام برای آن محل های برش و تغییراتی که در بافت سینه لازم است . توسط جراح تعیین مشخص می‌شود. سپس در حین عمل قسمت های مورد نیاز برش داده شده و به بافت سینه دسترسی پیدا می کند . دقت جراح در حین عمل به گونه ای است که ارتباط خونی با سینه قطع نشده و فرد بعد از جراحی می تواند مواردی مانند شیردهی را نیز انجام دهد.

عمل ماموپلاستی در هر سن و شرایطی برای خانم ها قابل انجام است . اما بهتر است که این عمل زمانی انجام شود . که رشد سینه ها کامل و یا فرد تصمیمی برای بارداری و یا شیردهی مجدد نداشته باشد . چرا که بارداری و شیردهی موجب تغییراتی مجدد روی سینه خواهد شد.

جراحی ماموپلاستی برای افرادی که اضافه وزن بیش از اندازه دارند . و یا مبتلا به بیماری های قلبی هستند توصیه نمی شود . و اگر فرد تمایل به انجام آن داشته باشد باید آزمایشات و بررسی های بسیار دقیقی در این زمینه انجام شود . تا مطمئن شوند که هیچ گونه آسیبی در حین انجام عمل ماموپلاستی برای فرد پیش نخواهد آمد.


مطالب پیشنهادی جراح پستان اصفهان دکتر رسول فاتحی فرد :

جراح پستان اصفهان | روند انجام جراحی ماموپلاستی .

مراقبت های مهم قبل از جراحی ماموپلاستی

قبل از جراحی ماموپلاستی مشاوره های لازم توسط جراح ارائه می شود ایشان با دقت و ملاحظه بافت سینه را معاینه می کند و تمامی مشکلاتی که در ظاهر آن وجود دارد را مورد بررسی قرار می دهد، همچنین میزان موفقیت جراحی را نیز تخمین زده و به فرد ارائه می نماید. پزشک به خوبی فرد را از نظر خطر ابتلا به سرطان سینه با توجه به سابقه خانوادگی مورد بررسی قرار داده و معاینات تخصصی را انجام می دهد همچنین مواردی مانند کیفیت پوست و موقعیت هاله پستان را نیز بررسی می کند.

قبل از انجام جراحی باید دقت داشته باشید که کاملاً با جراح صادق بوده و از سوابق بیماری و یا جراحی هایی که در گذشته داشته اید را به ایشان اطلاع دهید.

همچنین اگر داروی خاصی را مصرف می کنید لیستی از آنها تهیه و به پزشک ارائه کنید. همچنین نیاز است که از مصرف سیگار و قلیان یک ماه قبل از جراحی خودداری کنید، چرا که مصرف آنها باعث می‌شود که مشکلات انعقادی خون ایجاد شود و یا اینکه دوره بهبودی بعد از عمل طولانی تر گردد. به یاد داشته باشید که همواره دو هفته قبل از عمل ماموپلاستی از مصرف نوشیدنی های الکلی و داروهای ضد التهاب و یا مکمل‌های گیاهی خودداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *