جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | جراحی ماستوپکسی ..

بهترین روش لاغری و کاهش سایز سینه ها

کاهش سایز سینه  | تناسب اندام زمانی حاصل می‌شود که اندازه سینه با وزن، قد و سایز دور کمر شما تناسب داشته باشد. عوامل مختلفی روی اندازه سینه‌ها نقش دارد. ژنتیک، وزن بدن، تغییرات هورمونی در اثر بارداری، مصرف بعضی از داروها یا مشکلات تیروئید می‌توانند روی اندازه سینه‌ها اثر بگذارند.

شواهدی نشان می‌دهند که سینه‌های بزرگ می‌توانند باعث درد گردن و شانه شوند. این یکی از دلایلی است که بسیاری از افراد میل به کوچک‌کردن سینه‌ها دارند. بعضی از افراد هم با هدف زیبایی و تغییر ظاهر به دنبال عمل کوچک کردن سینه ها یا روش‌های دیگر می‌روند و این مسئله ارتباطی مستقیم با ساختار سینه آنها دارد.

مطالب قرارداده شده در سایت توسط نویسنده سایت گردآوری شده است و حتما قبل از بهره برداری از مطالب حتما با پزشک خود مشورت نمایید. هیچ گونه مسئولیتی در صورت استفاده از مطالب بر عهده آقای دکتر رسول فاتحی فرد نمی باشد.

همراه ما باشید با مطالب لینک های کاربردی دکتر رسول فاتحی فرد جراح پستان اصفهان :

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | جراحی زیبایی هاله نوک سینه

هزینه جراحی کوچک کردن سینه

در بین تمامی روش‌ها، بهترین روش درمان بزرگی سینه ، ماموپلاستی کاهشی یا عمل کوچک کردن سینه است. به کمک این روش جراحی می‌توان هم حجم سینه‌ها را کاهش داد و هم اگر سینه‌ها دچار افتادگی شده‌اند، این افتادگی را برطرف کرد. نتیجه عمل ماموپلاستی کاهشی دائمی است؛ اما ممکن است مواردی مانند افزایش سن یا نوسانات وزنی در تغییر شکل آن نقش داشته باشند، بنابراین اگر قصد افزایش وزن و یا بارداری دارید بهتر است این عمل را به بعد از زایمان و دوران شیردهی خود موکول کنید.

مزایای جراحی کوچک کردن سینه

  1. افزایش اعتماد به نفس
  2. زیبا و خوش فرم شدن سینه ها
  3. ایجاد تناسب میان سایز سینه و سایر قسمت های بدن
  4. کاهش دردهای عضلانی و اسکلتی حاصل از سینه های بزرگ
  5. جلوگیری از ابتلا به بیماری های ناشی از داشتن سینه های بزرگ (آرتروز، دیسک و …)

روش جراحی کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه با بیهوشی عمومی انجام می‌شود. بسته به وضعیت بدنی فرد و تکنیک به‌کار رفته، ماموپلاستی کاهشی معمولاً بین ۲ تا ۴ ساعت زمان نیاز دارد. نخست جراح، برش‌هایی را پیرامون هاله سینه، ایجاد می‌کند.

سپس از زیر هاله پستان تا چین زیر سینه یک برش عمودی زده می‌شود. در صورت نیاز، یک برش افقی نیز در ناحیه چین زیر سینه ایجاد می‌شود. پس از باز شدن سینه، بافت‌ها و غدد اضافی، چربی و پوست اضافه را برمی‌دارد. معمولاً در سینه‌های بزرگ، نوک و هاله سینه دچار افتادگی است که جراح آن را به محل مناسب و طبیعی خود برمی‌گرداند. در این گام سعی می‌شود ارتباط خونی و پیوند نوک سینه با بافت سینه قطع نشود. سپس پوست سینه دوباره بخیه می‌خورد و پانسمان می‌شود.

موارد منع انجام جراحي كوچک كردن سينه

در صورت وجود مشکلات و بیماری‌های زیر نیز انجام عمل کوچک کردن سینه برای فرد ممنوع می‌باشد :

  • مشکلات قلبی و عروقی و همچنین دیابت
  • وجود هرگونه بیماری در ناحیه سینه
  • اضافه وزن بسیار بالا
  • رشد جسمی ناقص

جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان | جراحی زیبایی هاله نوک سینه

میزان ماندگاری جراحي كوچک كردن سينه

نتیجه عمل کوچک کردن سینه به راحتی قابل برگشت نیست و ماندگاری بالایی دارد. اگر این عمل در سن پایین انجام شود به دلیل گذشت زمان طولانی از جراحی و رشد مجدد در سینه‌ها احتمال دارد که بعد از گذشت ۱۵ تا ۲۰ سال و گذراندن چند دوره بارداری و زایمان، مجدداً سینه‌ها افزایش سایز داشته باشد؛ اما در مابقی موارد، نتیجه عمل دائمی است.

هزینه جراحی کوچک کردن سینه

جراحی کوچک کردن سینه یک عمل زیبایی اختیاری است و هزینه‌های آن تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌گیرد. عوامل مختلفی بر هزینه این عمل تأثیر دارد؛ اما جراحی سینه یکی از عمل‌های زیبایی پرهزینه محسوب می‌شود. شهر محل عمل، اندازه سینه، سن متقاضی، کلینیک محل عمل، روش جراحی و مهارت جراح مهم‌ترین عوامل افزایش یا کاهش‌دهنده هزینه عمل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *