پروتز پستان اصفهان | پروتز پستان

پروتز سینه جراحی زیبایی پستان

عمل اصلاح پستان ها به وسیله پروتز پستان یا ایمپلنت عملی است که توسط جراح پستان و جراح پلاستیک قابل انجام است. این عمل از جراحی هایی محسوب می گردد که دارای دو جنبه زیبایی و درمانی می باشد. که بیشتر نیز بخاطر جنبه زیبایی و اصلاح فرم سینه ها شناخته شده است اما در مواردی مانند بازسازی پستان پس از سرطان سینه و عمل ماستکتومی می توان با توجه به نقش حیاتی پستان در بانوان این عمل را نوعی عمل درمانی دانست و حتما باید توسط بهترین جراح پستان که می شناسید انجام شود.

از دید زیبایی نیز بزرگ کردن سینه به‌ وسیله‌ی عمل پروتز پستان، یک عمل زیبایی ایمن و با حداقل تهاجم است. در یک پروسه‌ی کوتاه تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود. انجام یک جلسه مشاوره با جراح پستان قبل از عمل جراحی ضروری است در این جلسه فرد معاینه شده و با توجه به سایز طبیعی پستان ها، عرض سینه، علاقه بیمار، شرایط بافت پستان و تجربه تخصصی پزشک مناسب ترین پروتز از نظر اندازه، جنس و فرم پروتز برای فرد انتخاب می گردد.


مطالب خواندنی و آموزنده دکتر رسول فاتحی فرد جراح پستان اصفهان :


جراحی کوچک کردن سینه جراحی کوچک کردن سینه

عمل پروتز سینه

عمل اصلاح پستان ها به وسیله پروتز یا ایمپلنت عملی است که توسط جراح پستان و جراح پلاستیک قابل انجام است. این عمل از جراحی هایی محسوب می گردد که دارای دو جنبه زیبایی و درمانی می باشد. که بیشتر نیز بخاطر جنبه زیبایی و اصلاح فرم سینه ها شناخته شده است اما در مواردی مانند بازسازی پستان پس از سرطان سینه و عمل ماستکتومی می توان با توجه به نقش حیاتی پستان در بانوان این عمل را نوعی عمل درمانی دانست و حتما باید توسط بهترین جراح پستان که می شناسید انجام شود.

از دید زیبایی نیز بزرگ کردن سینه به‌ وسیله‌ی عمل پروتز پستان، یک عمل زیبایی ایمن و با حداقل تهاجم است. در یک پروسه‌ی کوتاه تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود. انجام یک جلسه مشاوره با جراح پستان قبل از عمل جراحی ضروری است در این جلسه فرد معاینه شده و با توجه به سایز طبیعی پستان ها، عرض سینه، علاقه بیمار، شرایط بافت پستان و تجربه تخصصی پزشک مناسب ترین پروتز از نظر اندازه، جنس و فرم پروتز برای فرد انتخاب می گردد.

پروتز سینه طبیعی

طبیعی بودن یا نبودن ظاهر سینه ها بعد از عمل پروتز پستان کاملا سلیقه ای است و در بین زیباجویان نگرش ها متفاوت است برخی تمایل به ظاهر طبیعی دارند . در ادمه به موارد تاثیرگذار بر طبیعی به نظر رسیدن پستان ها پس از عمل جراحی اشاره خواهد شد:

  1. سایز پروتز طبیعی: یکی از موارد مؤثر سایز پروتزهاست در واقع اگر شما سایز پروتزهایی که انتخاب می کنید . مناسب سایز بدن و پیکره شما نباشد و در مقایسه با عرض شانه شما خیلی بزرگ باشد . در نتیجه خیلی طبیعی به نظر نخواهد رسید .
  2. نوع پروتز انتخابی : شکل طبیعی سینه ها فرم پروتز اشکی است و انتخاب پروتز های سینه گرد سینه ها را برجسته‌تر و زیباتر می کند . اما پستان ها از حالت طبیعی خود فاصله می گیرند .
  3. میزان ماستوپکسی: اگر حین عمل پروتز دکتر برای شما عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی نیز به طور همزمان انجام دهد . انجام درست این عمل نیز در ظاهر طبیعی و نهایی پستان های شما مؤثر است.

مزایای جراحی پروتز سینه

عمل جراحی قراردادن پروتز سینه می تواند به فرد کمک کند سایز سینه های خود را که یا به صورت مادرزادی یا به مروز زمان در اثر عوارض مختلف کوچک شده اند . به حالت طبیعی و متعادل برگرداند. علاوه بر این، برخی از افراد در نتیجه انجام جراحی هایی مانند ماستکتومی (درمان سرطان سینه) ، سینه هایی متقارن ندارند . که عمل ماموپلاستی افزایشی می تواند به آن ها در بازگرداندن زیبایی و اعتماد به نفس کمک کند.

توصیه ما این است که قبل از تصمیم درباره گذاشتن پروتز سینه حتماً هدف خود را از این عمل مشخص کنید . و با افراد متخصص مشورت کنید تا خواسته های واقع بینانه ای از این عمل داشته باشید.

جراح پستان اصفهان  | پروتز پستان

معایب جراحی پروتز سینه

پروتز سینه مانند هر عمل زیبایی دیگر ممکن است جنبه های منفی و عوارض احتمالی به همراه داشته باشد که فرد باید قبل از تصمیم گیری در خصوص انجام عمل ماموپلاستی افزایشی نسبت به آن ها آگاهی کامل داشته باشد. این ریسک ها و عوارض احتمالی عبارتند از:

  • ایجاد بافت یا کپسول در پروتز سینه
  • درد سینه
  • عفونت یا ماستیت سینه
  • تغییرات در حساسیت سینه و نوک آن
  • تغییر جای ایمپلنت پستان
  • ترشح یا پارگی پروتز سینه

اصلاح هر یک از عوارض احتمالی نیازمند انجام جراحی مجدد است. در نتیجه ، در انتخاب بهترین جراح پروتز سینه دقت لازم را به عمل آورید تا از احتمال بروز این عوارض کاسته شود. با این حال باید بدانید که بسیاری از این عوارض در موارد بسیار اندکی رخ می دهند و بیان این احتمالات صرفاً جهت آگاهی شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *