جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان |جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه

جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه

پس از کاهش وزن زیاد یا وضع حمل زنان تمایل دارند با تغییر بدن خود، جوان و بی عیب و نقص به نظر برسند. تجربه مسائل مختلفی در زندگی بر بدن و اندام های ما تاثیر می گذارد. همچنین در برخی موارد افراد به طور کلی از بدن خود راضی نیستند و تمایل به تغییر آن دارند. اگر سینه های کوچک و در عین حال افتاده و شلی دارید متوانید همزمان دو جراحی لیفت سینه و پروتز سینه را با هم انجام دهید. جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه چه نوع پروتزی برای سینه شما مناسب است؟
تصمیم گیری در مورد نوع پروتز سینه و همچنین اندازه آن، تصمیم بزرگی است. این انتخاب بر ظاهر و احساس شما به بدنتان پس از جراحی تأثیر می گذارد، بنابراین مهم است که انتخاب صحیحی داشته باشید. به طور کلی شما برای انتخاب نوع پروتز سینه چند گزینه دارید که جراح در خصوص هر یک توضیحاتی را به شما ارائه خواهد داد و در نهایت بهترین تصمیم گیری انجام می شود.
پروتز در کدام بخش از سینه قرار می گیرد؟
هنگامی که نوع پروتز سینه مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید محل کاشت پروتز را در نظر بگیرید. پروتز ها ممکن است در پشت عضله سینه ای (زیر عضلانی) یا پشت بافت سینه (زیر غده ای) قرار گیرند. کاشت پروتز سینه زیر عضلانی به مدت زمان بیشتری برای بهبود نیاز دارد. با این حال ظاهری طبیعی دارد. همچنین زخم پس از جراحی را به حداقل می رساند. در کاشت پروتز سینه زیر غده ای زمان جراحی کوتاه تر است و بهبودی آن نیز سریع تر خواهد بود زیرا در این نوع پروتز سینه هیچ ماهیچه ای درگیر نیست. در این نوع پروتز سینه ممکن است از پروتز بزرگتری استفاده شود، اما امکان ایجاد زخم کمتر بوده و پروتز سینه ظاهر قابل توجهی روی بدن دارند.
انواع پروتز سینه اثربخشی جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه چگونه است؟
لیفت سینه روشی است که نوک پستان و سینه را به سمت بالا میبرد و پوست اضافی سینه در این نوع جراحی برداشته می شود. لیفت سینه از جمله جراحی های پرطرفدار است. لیفت سینه برای کسانی که سینه های افتاده دارند پیشنهاد می شود. جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه یک راه مناسب برای حداکثر استفاده از یک بار جراحی سینه است. هنگامی که لیفت سینه را انجام می دهید، نیازی به پروتز سینه بزرگتر نخواهید داشت. وقتی جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه انجام می شود، اندازه سینه ها به طور کلی افزایش مییابد.
جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه می تواند ظاهری را که می خواهید برای شما ایجاد کند. همچنین جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه به شما احساس جوانی و اعتماد به نفس بالا می دهد.
آیا می توان جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه با یک بار عمل انجام داد؟ از 430 عمل لیفت سینه که بین سال های 2005 تا 2009 انجام شد، در 332 مورد، عمل پروتز سینه همزمان با لیفت سینه موفقیت آمیز بوده است. میزان کلی عوارض برای زنانی که تحت جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه قرار گرفتند، حدود 23 درصد بود. شایع ترین عوارض انقباض کپسول اطراف پروتز و پتوز مکرر (افتادگی) سینه بوده است. همین عوارض نیز از دلایل اصلی جراحی مجدد پس از جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه بود. در یک تحقیق گروهی مقایسه ای از زنانی که فقط تحت عمل جراحی لیفت سینه قرار گرفتند، میزان جراحی مجدد حدود 10 درصد بود.
سایر جراحی های مجدد در زنانی که تحت عمل جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه قرار میگرفتند، مربوط به مشکل پروتزها بود. جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه از رایج ترین عمل های جراحی پلاستیک زیبایی سینه هستند. انجام این دو روش در یک عمل، چالش های بیشتری را برای جراح پلاستیک ایجاد می کند. حتی پیشنهاد شده است که این دو روش به طور همزمان انجام نشوند.
مزایای جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه چیست؟
لیفت و پروتز سینه ها به طور همزمان مزایای زیادی دارد. این مزایا شامل موارد زیر می باشد: هزینه کمتری دارد. نسبت به عمل جراحی لیفت و پروتز سینه به صورت جداگانه خطرات کمتری دارد. از نتایج ناامیدکننده پس از جراحی به طور مجزا جلوگیری می کند. دوره نقاهت کوتاه تر است. در وقت صرفه جویی می شود.
پزشکان و متخصصان جراحی پلاستیک در آمریکا می گویند: با توجه به تجارب ما، بیماران اکثراً ترجیح می دهند که تحت عمل جراحی لیفت و پروتز سینه به طور مجزا قرار نگیرند و جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه را انجام دهند. پزشکان و متخصصان معتقدند ایمنی انجام جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه بیشتر می باشد. با این که خطر عوارض و عمل مجدد در این روش بالا است، خطرات آن از جراحی لیفت و پروتز سینه که به طور مجزا انجام می شوند کمتر می باشد.
همچنین پزشکان و متخصصان جراحی پلاستیک در آمریکا مشکلات و چالش های جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه را تصدیق می کنند. این چالش ها باید در مشاوره قبل از عمل جراحی به بیمار گفته شود.
با این حال، آنها با بررسی دقیق عوارض بعد از عمل و تکنیک مورد استفاده در جراحی همزمان لیفت و پروتز سینه، اثربخشی جراحی یک مرحله ای را با عوارض قابل قبول و نرخ عمل مجدد کمتر تایید می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *