جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان |

عفونت بعد از عمل پروتز سينه

عوارض پروتز سینه مبحث پرچالشی در میان مردم می باشد. به خاطر داشته باشید هرنوع جراحی (اعم از زیبایی و درمانی) می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد. با این حال اگر جراحی پروتز سینه طبق اصول و با استفاده از پروتزهای با کیفیت و مناسب صورت پذیرد، درصد ریسک و احتمال ایجاد عوارض نامطلوب بعد از عمل جراحی به طرز قابل توجهی کاهش پیدا می کند. به یاد داشته باشید؛ مهارت و روش کار اجرایی توسط جراح مربوطه نیز تاثیر بسیار زیادی در کاهش عوارض نامطلوب بعد از جراحی پروتز سینه دارد.

عفونت بعد از عمل پروتز سینه می تواند به دلیل استفاده از پروتز های نامطلوب و بی کیفیت ایجاد شود. به خاطر داشته باشید؛ توجه به مراقبت های بعد از پروتز سینه می تواند در تقویت نتایج حاصل از این جراحی و افزایش میزان رضایت مندی فرد تاثیر حائز اهمیتی به دنبال داشته باشد. آیا برای بزرگ کردن سینه محدودیت سنی وجود دارد؟

برای پروتز سینه محدودیت سنی خاصی وجود ندارد ، اما توصیه می شود که در سنین بالایی 60 سال این جراحی انجام نشود ، بهترین سن انجام پروتز سینه سن 20 تا 40 سالگی می باشد ، اما بانوان پس از سن یائسگی نیز می توانند پروتز سینه و بزرگ کردن سینه را انجام دهند. تعویض پروتز سینه امروزه اکثر خانم ها در پی داشتن سینه هایی با فرم دهی جذاب و برجستگی زیبا می باشند که برای این منظور به جراحی های زیادی روی می آورند اما یکی از جراحی های بی خطر به منظور بر جسته و بزرگ کردن سینه، پروتز سینه می باشد که اغلب زنان جوان طرفدار این روش می باشند.

بسیاری از متقاضیانی که خواهان پروتز سینه می باشند، در جهت دانستن به تعویض پروتز یا دائمی بودن آن نیاز به اطلاع کسب نمودن هستند. اما نظر سازنده شرکت پروتز سینه بر این می باشد که 10 سال یک بار باید پروتز سینه تعویض شوند. فوق تخصص جراحی پلاستیک که پروتز سینه برای بیماران قرار داده اند را فالوآپ می کنند و افرادی که به مدت 10 سال پروتز سینه قرار داده اند را با انجام سونوگرافی یا ام آز آی را در آن ها را انجام می دهند. با اعمال نمودن سونوگرافی یا ام آر ای مشخص می شود که پروتز دچار صدمه و آسیب شده است یا خیر؟ چنانچه نیاز به تعویض پیدا کرده باشند فوق تخصص جراحی پلاستیک با احتیاط اقدام به تعویض پروتز سینه خواهد نمود. با تعویض توانایی قرار دادن پروتز به مدت طولانی وجود خواهد داشت.

باید گفت که تعویض پروتز سینه بعد از 10 سال عمل پیچیده و مشکلی نمی باشد و چنانچه به فوق تخصص جراحی پلاستیک با تجربه و حاذق مراجعه نموده باشد، نتایج می تواند موفقیت آمیز و ایده آل کسب شود. این پروسه زمان بر نمی باشد و در یک جلسه به مدت 15 دقیقه قابل اجرا می باشد که متقاضی بعد از تعویض توانایی پرداختن به امور جاری و فعالیت های روزمره را دارد و نیاز به استراحت و بستری شدن نیست.

بهترین جراح پروتز سینه داشتن اندامی خوش فرم و زیبا از جمله علایق اساسی در وجود هر زنی می باشد. زنان با داشتن اندام متناسب، چهره ای شاداب و جوان احساس بهتری پیدا می کنند و از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار می شوند. خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی علم پزشکی را متحول ساخته و روش های متنوعی را در راستای برآورده شدن نیازهای درمانی و زیبایی انسان پدید آورده است. جراحی پروتز سینه یکی از تکنیک هایی می باشد که در دنیای امروز محبوبیت بسیار زیادی بین افراد پیدا کرده است.

حتی برخی از بازیگران مطرح و یا افراد مشهوری را دیده باشید که از طریق جراحی پروتز سینه توانسته اند به خواسته های زیبایی خود دست پیدا کنند. تصمیم به یک اقدام درمانی یا زیبایی به تنهایی جوابگوی نیازها و انتظارات فرد از روند جراحی نمی باشد. یکی از پارامترهای بسیار مهم و موثر در کسب نتایج رضایت بخش و مطلوب انتخاب بهترین جراح پروتز سینه می باشد. زمانی که حرف از بهترین می شود، ناخودآگاه احساس امنیت و آرامش بیشتری پیدا می کنیم. بی دلیل هم نیست؛ انتخاب جراحی خبره و حاذق می تواند سکوی مناسبی برای دستیابی به خواسته ها و انتظارهایمان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *