جراح پستان اصفهان | پروتز پستان اصفهان |رفع افتادگی سینه با جراحی لیفت سینه

خطرات عمل لیفت سینه چیست؟

خطرات جراحی می تواند شامل موارد زیر باشد:
بیهوشی عمومی
– اکثر بیماران سالم بدنشان به خوبی به بیهوشی عمومی پاسخ می دهند زیرا تکنیک های مدرن بسیار امن هستند. تیم ما شما را قبل از جراحی برای جزئیات، بویژه بیهوشی آماده خواهد کرد تا در صورت مشکل یا سابقه ی بیماری با پزشک خود صحبت کنید.
خونریزی (هماتوم) – ممکن است نیاز به معاینه داشته باشید تا عملیاتی برای از بین بردن لخته شدن خون انجام شود .
عفونت – جراح به شما آنتی بیوتیک تجویز می کند و به طور منظم در اتاق نظارت می کند. جراح و پرستار باید برای جلوگیری از عفونت عملیات خاص خود را انجام دهند که معمولا در بیماران مبتلا به اضافه وزن، سیگاریها و کسانی که دارای عفونت هستند رخ می دهد.
حساسیت نوک پستان – شما ممکن است نوک سینه هایتان بی حس شود که یا به صورت موقتی یا دائمی رخ می دهد . از دست دادن نوک پستان – یک عارضه نادر است که اغلب در سیگاریها اتفاق می افتد. و ممکن است تمام یا بخشی از نوک پستان را تحت تاثیر قرار دهد.
عدم تقارن پستان – اکثر زنان به طور طبیعی سینه هایشان تقریبا نامتقارن هستند که قبل از جراحی در نظر گرفته شده است. عدم تقارن نیز بعد از عمل جراحی قابل مشاهده است اما برخی از سینه ها ممکن است عدم تقارن بیشتری نسبت به دیگران داشته باشند.
تغذیه با شیر مادر – امکان تغذیه با شیر مادر بعد از این عمل ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد.
آلرژی – امکان دارد بیمار به نوار، مواد شوی و چسب، محصولات خون، آماده سازی موضعی یا عوامل تزریق شده آلرژی داشته باشد.
مراقبت بعد از لیفت سینه
همان طور که گفته شد لیفت سینه به منظور بالا بردن سینه و فرم دادن و زیبایی بیشتر صورت می گیرد و هر جراحی دوره نقاهت خود را دارد و این مراقبت های بعد از لیفت سینه است که باعث می شود هر چه زود تر سینه شما بهبود یابد پس شما باید نکات مهم در مراقبت را جدی بگیردید و تلاش کنید که رعایت کنید.
بعد از جراحی لیفت سینه از حمام کردن تا 2 روز اول خودداری کنید به هنگام خوابیدن به گونه ای دراز بکشید که سرتان از دیگر نقاط بدن بالاتر باشد تا فشاری به بدنتان وارد نشود . بعد از 2 روز می توانید حمام کنید در واقع زمانی است که ابزار تخلیه خون و مایعات که به بدن متصل شده برداشته شود .
بهتر است به هنگام حمام کردن از یک همراه کمک بگیرید تا حمام کردن برایتان آسان تر باشد . استفاده از استخر های عمومی و وان تا 2 ماه ممنوع است . بهتر است محل جراحی شده را به صورت مداوم ضد عفونی کنید این کار را می توانید با دستمال تمیز ضد عفونی کنید. استفاده از سوتین های فنر دار یا سیم دار ممنوع است استفاده از سوتین طبی تا 2 ماه و هر روز لازم است از تماس با آفتاب و آفتاب گرفتن خودداری کنید.
بهتر است مراقبت زخم هایتان باشید و از دستکاری کردن آن ها خودداری کنید. اطراف زخم هایتان را نرم نگه دارید . می توانید بعد از دو هفته از سوتین های ورزشی استفاده کنید.
ماندگاری لیفت سینه
بعد از جراحی لیفت سینه ماندگاری لیفت سینه به عوامل مختلفی مانند : انتخاب جراح مناسب و با تجربه استفاده از علم جدید و بروز به هنگام جراحی نوسانات وزنی ،در صورتی که وزن شما به صورت پیوسته کم یا زیاد شود باعث می شود از ماندگاری کاسته شود .
در صورتی که نخواهید باردار شوید ماندگاری بهتر خواهد بود استفاده از سوتین مناسب در دو ماه اول می تواند در ماندگاری تاثیر گذار باشد . منظور از سوتین و ماندگاری جراحی لیفت سینه چیست؟ خانم های عزیز باید توجه داشته باشند بعد از جراحی لیفت سینه از سوتین هایی استفاده کنند که متناسب با سینه ی آن ها باشد و به هیچ وجه از سوتین های بزرگ تر استفاده نکنند زیرا سوتین بزرگ باعث می شود سینه در آن به حرکت در آید و باعث شلی و افتادگی می شود پس بهتر است شما با اندازه سوتین مناسب می توانید در ماندگاری بیشتر تاثیر بگذارید. به طور کلی جراحی لیفت سینه به منظور سینه ی با فرم بهتر ، سفت تر صورت می گیرد که در آن جراحی موقعیت های مختلف سینه مثل اطراف سینه ، سر سینه و دیگر نقاط اصلاح می شود و به همین دلیل یک پزشک با درکی از زیبایی و شادابی و جوانی اقدام به جراحی می کنند و بهتر است بدانید عده ای از افراد که تصور می کنند جراحی بزرگ کردن سینه یا کوچک کردن سینه باید به تنهایی انجام شود کاملاً اشتباه است و افرادی که تمایل به جراحی لیفت سینه دارند می توانند هر دو جراحی را در یک زمان انجام دهند یعنی علاوه بر بزرگ و کوچک شدن سینه باعث لیفت سینه هم شوند.
دوره بستری در بیمارستان یا کلینیک چگونه خواهد بود؟
برای جراحی لیفت سینه یک یا دو شب نیاز است که در بیمارستان یا کلینیک بستری شوید. بستری در بیمارستان یا کلینیک با مکان راحت و با مجهزات لازم انجام می شود . ریسک و عوارض احتمالی جراحی لیفت سینه چیست؟ هر جراحی مقدار مشخصی از ریسک و عوارض بالقوه را ایجاد می کند. عوارض احتمالی عبارتند از: عفونت زخم ضعیف انباشت مایع مسائل ایمپلنت مانند چروک ، نشت ، پارگی انقباض کپسول نامتقارن بودن کبودی و تورم که در جراحی رایج است شکل پستان ممکن است در طول زمان تغییر کند، و نتیجه نهایی ممکن است برای چند ماه مشخص شود بهتر است تا آن زمان صبور باشید. یکی از موارد مهم این است که بهترین جراح متخصص جراحی پستان را انتخاب کنید تا خطرات مربوط به روش خود را به حداقل برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *