پروتز پستان اصفهان | هدف از جراحی پروتز پستان اصفهان

عمل پروتز سینه در اصفهان به چه صورت انجام می‌شود؟

جراحی پروتز پستان اصفهان معمولا به صورت بیهوشی عمومی انجام می شود و پس از آن جراح با مشخص کردن نواحی مورد نیاز برای برش، جراحی زا آغاز می کند.

پروتز از قبل تهیه شده بر اساس برند و نوع و جنس آن در محل مناسب جایگذاری می‌شود. این پروتز بر اساس بافت و نوع پوست بیمار در پشت ماهیچه و یا زیر پوست سینه قرار می‌گیرد. انتخاب و مراجعه به بهترین دکتر جراح سینه در اصفهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که در نتیجه نهایی جراحی موثر است. همچنین قیمت لیفت سینه در اصفهان با توجه به عوامل مختلف برای هر فردی متفاوت است که توسط جراح به طور دقیق مشص می‌شود.

در نهایت محل برش ها با بخیه‌های ظریفی بسته می‌شود و بیمار به اتاق ریکاوری منتقل می‌شود.


مطالب خواندنی و آموزنده دکتر رسول فاتحی فرد جراح پستان اصفهان :


هدف از انجام جراحی پروتز پستان در اصفهان چیست؟

جراحی پروتز پستان اصفهان | پروتز سینه یکی از روش های برجسته سازی سینه ها و یا افزایش سایز سینه ها است ، در واقع پروتز سینه یکی از روش های جراحی سینه است که می تواند به اندام شما زیبایی خاصی را بدهد و یا بانوانی که در اثر بیماری های خاص نظیر سرطان سینه های خود را از دست داده اند با استفاده از پروتز سینه، مجدد این زیبایی را به اندام خود بازگردانند. قبل از انجام پروتز سینه باید مطالعاتی انجام داد و نکاتی را برای رعایت در نظر گرفت. پروتز سینه شامل 4 مرحله است:

 1. آموزش بیمار و گرفتن رضایت از بیمار
 2. ارزیابی بافت پستان بیمار قبل از جراحی
 3. انجام تکنیک جراحی مناسب برای بهبودی بهتر در زمان کوتاه تر
 4. مراقبت های عد از جراحی پروتز سینه

هدف از پروتز سینه :

 • بهبود شکل سینه
 • افزایش سایز سینه
 • برطرف کردن عدم تقارن سینه ها

هزینه جراحی پروتز پستان اصفهان چقدر است؟

قیمت پروتز سینه در اصفهان با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است. هر پزشکی بسته به تخصص و مهارت خود و همچنین شرایط بیمار و یا خواسته وی از جراحی، قیمت عمل را مشخص می‌کند. از جمله موارد تاثیرگذار بر روی قیمت جراحی پروتز سینه اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. هزینه و دستمزد جراح، که بسته به تخصص و مهارت پزشک و همچنین تجربه و سابقه‌ای که در این زمینه دارد می‌تواند متفاوت باشد.
 2. هزینه بیمارستان و یا کلینیک، عمل جراحی زیبایی سینه نیاز به اتاق عمل و تجهیزات کامل دارد، در نتیجه بایستی در بیمارستان و یا کلینیک مجهز اینکار انجام شود و این مسئله هزینه ای در بردارد که در قیمت نهایی جراحی لحاظ می‌شود.
 3. نوع پروتز استفاده شده، پروتزها و یا ایمپلنت‌های استفاده شده برای جراحی در انواع مختلف و با جنس‌های متنوعی وجود دارد که هر کدام هزینه متفاوتی دارد. برند و شرکت سازنده نیز می‌تواند تاثیر بسیاری بر روی قیمت آن بگذارد.
 4. منطقه جغرافیایی، ناحیه‌ای که مطب و یا کلینیک پزشک در آنجا قرار دارد یکی دیگر از عوامل موثر بر روی هزینه جراحی است، به این دلیل که در کلان شهرها و یا نواحی بالاتر به دلیل تجهیزات و امکانات بیشتری که دارند هزینه بالاتری نیز دریافت می‌کنند.

کاندید مناسب برای جراحی پروتز سینه چه کسانی هستند؟

 • در ابتدا باید گفت که خانم‌ها برای انجام این جراحی باید در سلامت کامل جسمی باشند.
 • در مرحله بعدی بایستی از نتیجه آن انتظارات کاملا واقع بینانه و مثبتی داشته باشند.
 • بهتر است برای انجام جراحی در دوران بارداری و یا شیردهی نباشند و انجام این عمل را به دوران بعد از آن موکول کنند.

این جراحی برای کسانی مناسب است که به دلایل ارثی دارای بافت سینه کمی هستند و یا با افزایش سن و یا بارداری و شیردهی دچار افتادگی در سینه‌های خود شده‌اند.

بهترين پزشک جراح پروتز پستان اصفهان

شهر اصفهان یکی از شهرهای پیشرفته با سطح آگاهی و دانش بالا می باشد. مطمئنا شهرهای پیشرفته و صنعتی پذیرای جمعیت زیادی از انسان ها هستند. شاید افزایش آگاهی به منظور انتخاب بهترین جراح پروتز پستان اصفهان بتواند زنانی که جویای زیبایی در این شهر هستند را به خواسته هایشان برساند.

دقت داشته باشید پروتز پستان تنها وجه زیبایی را شامل نمی شود و ممکن است به منظور ترمیم سرطان سینه نیز انجام پذیرد.  بنابراین انتخاب جراح حاذق و زبردست می تواند روند جراحی را تحت تاثیر قرار دهد و احتمال موفقیت و رضایت مندی از جراحی را افزایش دهد.

جراحی کوچک کردن سینه جراحی کوچک کردن سینه

جراح پروتز پستان اصفهان

معمولا افرادی که تصمیم به بزرگ کردن سینه های خود با پروتز، دارند به دنبال بهترین جراح پروتز پستان می باشند. اشتباهات پزشکی می تواند عوارض غیرقابل جبرانی را به فرد تحمیل کند. بنابراین انتخاب و دقت در انتخاب پزشک مجرب و ماهر برای انجام هرگونه اقدام زیبایی یا درمانی، امری اجتناب نا پذیر به نظر می رسد.

در جلسات معاینه شرایط سینه های شما مورد بررسی های پزشکی قرار می گیرد. شما می توانید در طی این جلسات انتظارات خود از عمل پروتز پستان را با جراح خود در میان بگذارید.

به یاد داشته باشید جراح سینه از سطح دانش بالایی برخوردار می باشد و با علم زیبایی شناسی خود می تواند بهترین مشاور برای شما باشد. بنابر مطالب فوق الذکر می توان به این نتیجه رسید که پروتز سینه و شیردهی تداخلی با یکدیگر ندارند و فردی که پروتز سینه انجام داده است توانایی شیردهی خود را از دست نمی دهد!

 

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *